wybory 2024

Kandydaci Okręgu Wyborczego nr 3

Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok

Łukasz Łagożny

Pochodzę z Sanoka, tutaj mieszkam razem z żoną i trójką dzieci. Z wykształcenia jestem inżynierem elektrotechniki i informatyki, pracującym w spółdzielni mleczarskiej. Wiem czym jest ciężka praca i co to znaczy podjąć wyzwanie. Jako pierwszy mieszkaniec Podkarpacia zdobyłem Koronę Ziemi oraz stanąłem na najwyższej górze świata – Mount Everest. Jestem himalaistą, triathlonistą, biegaczem ultramaratońskim, członkiem Rady Naukowej BPN i członkiem zarządu Stowarzyszenia Przewodników Międzynarodowych. Napisałem dwie książki podróżnicze. Współorganizuję lokalne imprezy sportowe. Pragnę wykorzystać swoją energię, doświadczenie i pomysły, aby służyć mieszkańcom i rozwijać lokalną społeczność.

Bogusława Małek

Mam 66 lat. Posada to miejsce bardzo mi bliskie, tu się urodziłam, wychowałam, tu mieszkam. Jestem mężatką i matką dwójki dzieci. Pracowałam wiele lat w firmie AUTOSAN, a obecnie przebywam na emeryturze. Dzieci są już na swoim, a ja czas wolny, bez reszty poświęcam sprawom społecznym. Obecnie jestem radną Rady Miasta i Przewodniczącą Zarządu Rady Dzielnicy Posada. Rozwój i dobro mieszkańców Posady to dla mnie cel najważniejszy. Jestem osobą skromną, chcę i robię tak by dokonania i czyny były ważniejsze od słów. Drodzy Wyborcy charakteryzuje mnie skuteczność i determinacja w działaniu. Jeżeli dzięki Waszym głosom zostanę ponownie wybrana na Radną Miasta Sanoka, będę jeszcze bardziej zaangażowana, korzystając z mojego zdobytego doświadczenia. Mamy tak wiele do zrobienia.

Tomasz Wachel

Jestem inżynierem geodetą oraz magistrem administracji samorządowej, obecnie pełnię funkcję Przewodniczącego Zarządu w Radzie Dzielnicy. Moje zaangażowanie społeczne i doświadczenie zawodowe czynią mnie idealnym kandydatem na lokalnego samorządowca. Jako lokalny geodeta, wykorzystuję moje doświadczenie w planowaniu przestrzennym i zagospodarowaniu terenu, podejmując skuteczne decyzje. Aktywnie wspieram lokalną społeczność, dążąc do jednoczenia jej bez względu na podziały polityczne. Moim celem jest rozwój miasta Sanoka poprzez inwestycje w infrastrukturę, zrównoważony rozwój oraz ochronę środowiska, tworząc atrakcyjne i przyjazne miejsce dla wszystkich mieszkańców.

Jacek Dąbrowski

Mam 53 lata i urodziłem się w Sanoku. Mam wykształcenie wyższe, ukończyłem Zespół Szkół Mechanicznych w Sanoku oraz Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Rzeszowie. Obecnie zajmuję się działalnością handlową. W moim życiu istotne są środowisko naturalne oraz ochrona zwierząt, o które dbam. Kocham spędzać czas w górach, szczególnie uwielbiam bieszczadzkie wycieczki oraz uprawianie sportu. Od wielu lat jestem również kibicem drużyny hokejowej z Sanoka.

Katarzyna Sieradzka

Jestem radną Rady Miasta VIII kadencji, a także członkinią czterech komisji merytorycznych oraz Rady Społecznej przy SPMZPOZ w Sanoku. Jestem mężatką i mam dwójkę dorosłych dzieci. Przez 23 lata pracuję w firmie Pass Polska jako Asystentka Biura Zarządu. Moje główne zainteresowania to sport, z którym związana jest moja rodzina od dawna. Kiedy mam wolne chwile, często spędzam je razem z rodziną, eksplorując nasze Bieszczady. Staram się również pomagać różnym instytucjom kulturalnym i sportowym działającym w naszym mieście

Wojciech Piegdoń

Pochodzę z Sanoka, mam 42 lata, jestem żonaty i mam trójkę dzieci a naszą rodzinę uzupełnia Cezar pies o wielkim imieniu lecz niewielkim gabarycie. Uczęszczałem do Sanockiej szkoły podstawowej i Technikum Budowlanego oraz ukończyłem Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Swoją pracę społeczną dla Naszego miasta rozpocząłem w 2011 r. w Radzie Dzielnicy Olchowce pełniąc funkcję Przewodniczącego Zarządu, gdzie miałem przyjemność współpracować z wieloma ludźmi o dużym doświadczeniu i zaangażowaniu. Co pozwoliło na dobrą współpracę z Radą Miasta w przekazywaniu Państwa potrzeb i opinii. Uważam się za osobę która dialog i porozumienie stawia na pierwszym miejscu. Jestem gotowy działać bo Łączy Nas Sanok, bo razem możemy więcej!

Mariola Bury-Dworzańska

Od urodzenia mieszkam w Sanoku. Wychowałam się na Błoniach. Obecnie z mężem i dwoma córkami mieszkam na Posadzie. Mam wykształcenie wyższe, od wielu lat jestem związana z służbą zdrowia, pracując w szpitalu jako dietetyk. Zależy mi na tym, aby poszerzyć zakres usług medycznych świadczonych przez sanockie przychodnie, m.in. o darmowy dostęp do usług dietetycznych. Uważam, że dbałość o zieleń w naszym mieście i zazielenienie naszego sanockiego Rynku to zadanie na najbliższy czas. Sanok to turystyczna perełka, dlatego promocja oraz ciągłe poszerzanie turystycznej oferty, m.in. poprzez budowę ścieżek rowerowych i wykorzystanie walorów przyrodniczych naszego miasta leży mi na sercu.

Wioletta Klocek

Jestem mieszkanką Sanoka, zamieszkującą w dzielnicy Olchowce, pięknym i malowniczym zakątku naszego miasta. Moim zainteresowaniem w wolnym czasie jest poznawanie okolic Sanoka, takich jak Góry Słonne, jak również częste wycieczki piesze i wypady w Bieszczady. Te aktywności wzbogacają moją wiedzę i pozwalają mi obcować z naturą. Z zainteresowaniem śledzę historię ziem sanockich. Sanok to miasto rozwijające się o malowniczym położeniu, i chętnie dołączę do grona osób działających na rzecz miasta. Poprzez rozmowę i wspólne działania możemy tworzyć przyszłość oraz rozwiązywać problemy dotyczące mieszkańców Sanoka.

Jacek Kabala

Mam 54 lata. Pracuję w MOSiR Sanok od 1990 roku jako instruktor pływania oraz ratownik wodny. Przez te wszystkie lata nauczyłem pływać kilka pokoleń Sanoczan. Oprócz tego, amatorsko uprawiam również kolarstwo. Sport to moja prawdziwa pasja i jednocześnie mój zawód. Ja już dokonałem swojego wyboru. A Ty?

Artur Rudnicki

Jestem absolwentem AWF, studiów podyplomowych z Integracji Europejskiej i Zarządzania Oświatą. Od wielu lat zawodowo jestem związany z moimi ukochanym Sanokiem, początkowo będąc nauczycielem, działając w Radiu Bieszczady, współpracując z instytucjami kultury, samorządami województwa podkarpackiego w charakterze prowadzącego duże wydarzenia kulturalne, koncerty, festiwale. Aktualnie prowadzę działalność gospodarczą. Jestem mieszkańcem dzielnicy Posada, pasjonuję się historią Sanoka i uwielbiam ludzi.

Skip to content