wybory 2024

Kandydaci Okręgu Wyborczego nr 2

Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok

Tomasz Matuszewski

Urodzony w 1977 r. w Sanoku – samorządowiec, urzędnik administracji samorządowej, burmistrz Sanoka od 2018 r. Ukończył studia na trzech uczelniach: Akademii Pedagogicznej, Akademii Wychowania Fizycznego i Akademii Górniczo-Hutniczej. Ukończył również Master’s of Business Administration (MBA) – International Business. Ma za sobą doświadczenie w pracy pedagogicznej jako nauczyciel dyplomowany. Posiada doświadczenie w zarządzaniu oświatą, zarządzaniu i pracy w samorządzie oraz w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych i ministerialnych. Jest również trenerem sportowym UEFA A w piłce nożnej. To pasjonat sportu angażujący się w upowszechnianie kultury fizycznej. Prywatnie mąż, i ojciec dwóch synów. Oddany rodzinie i pracy.

Ryszard Karaczkowski

Jestem rodowitym sanoczaninem, żonatym, ojcem dwójki dzieci i dumnym dziadkiem trójki wnucząt. Jako nauczyciel wychowania fizycznego i trener II klasy piłki siatkowej dedykowałem wszystkie lata swojej pracy zawodowej sportowi szkolnemu i młodzieżowemu. Od wielu lat jestem trenerem  Towarzystwa Sportowego „Sanoczanka” w Sanoku. Podejmowałem skuteczne działania na rzecz rozwoju sportu młodzieżowego w Sanoku. Mam duże doświadczenie samorządowe. Byłem radnym Rady Miasta Sanoka w czterech kadencjach.

Marian Osękowski

Urodziłem się i mieszkam wraz z rodziną od kilkudziesięciu lat w Sanoku. Dbam o zdrowie i regularnie oddaję krew, za co zostałem uhonorowany medalem Honorowego Dawcy Krwi. Interesuje mnie sport, a zwłaszcza ten królujący w Sanoku. Jestem obecny także wśród mieszkańców, którzy od kilku kadencji powierzają mi swoje zaufanie jako Radnemu Dzielnicy, a przez ostatnie 8 lat jako Radnemu Miasta Sanoka. Problemy i potrzeby naszego miasta i dzielnicy nie są mi obce. Jeśli ponownie Państwo mi zaufają to będę mógł znaleźć ich rozwiązanie, przedstawić je Radzie Miasta i przekonać ją do ich realizacji. Moje motto: Poszanowanie drugiego człowieka, obiektywizm oraz poszukiwanie tego co nas łączy.

Jarosław Jachimowski

Jestem Technikiem-Informatykiem z zawodu i zainteresowań. Dodatkowo, jestem również właścicielem sklepu i serwisu z sprzętem komputerowym. Od trzech lat pełnię funkcję prezesa Stowarzyszenia „SanOK Biega”. Jestem aktywnym sportowcem i regularnie uczestniczę w różnego rodzaju biegach ulicznych, górskich oraz OCR. Moim głównym celem jest zachęcanie jak największej liczby osób do aktywnego spędzania czasu.

Maria Jolanta Trzeciak

Sanoczanka od dziecka. Nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem. Praca z uczniami i dla uczniów jest moim życiowym powołaniem i daje mi wiele radości i satysfakcji. Poza nauczaniem pasjonuję się przyrodą i z zaangażowaniem kreuję i wspieram różnorodne akcje ekologiczne, społecznie, prozdrowotne i charytatywne. Od zawsze sercem związana z Bieszczadami promuję turystykę regionalną i jej walory. Swój czas chętnie i aktywnie wykorzystuję na realizację inicjatyw, które łączą społeczność szkolną i lokalną.

Maria Anna Pilszak

Jestem sanoczanką z urodzenia. Od ponad 30 lat pracuję w instytucji kultury, będąc artystą malarzem, dydaktykiem, kuratorem wystaw. Uczę dzieci, młodzież, dorosłych malarstwa i rysunku. Moi uczniowie- Artyści rozsławiają Sanok w kraju i poza jego granicami. Organizuję wystawy, plenery. Obsługuję koncerty, spektakle i festiwale. Aktywnie uczestniczę w tworzeniu wydarzeń kulturalnych miasta.

Anna Kruczkiewicz

Sanoczanka, matka wspaniałego nastolatka, mieszkanka Wójtostwa, „zwykła dziewczyna z sąsiedztwa”, nie bojąca się ciężkiej pracy i szanująca ludzi, którzy muszą codziennie zmagać się z różnymi przeciwnościami. Największą satysfakcję i spełnienie daje mi praca na rzecz innych, przede wszystkim pomoc osobom starszym, która wypełniła znaczną część mojego życia zawodowego. Znam oczekiwania i problemy zwykłych mieszkańców osiedla i miasta, sama z wieloma na co dzień się mierze i myślę, że wspólnie możemy wiele z nich rozwiązać.

Radosław Wituszyński

Mam 41 lat, posiadam wyższe wykształcenie magisterskie i od pięciu lat jestem radnym Rady Miasta Sanoka. Nie jestem związany z żadną partią polityczną ponieważ nie interesują mnie przepychanki polityków na szczeblu centralnym, natomiast pracę w samorządzie traktuję jako misję pomocy mieszkańcom w sprawach związanych z funkcjonowaniem miasta oraz jestem ich głosem w magistracie. W wolnych chwilach najchętniej spędzam czas uprawiając sport oraz spacerując wzdłuż brzegów Sanu i w lasach. Aktywność fizyczna jest dla mnie ważnym elementem życia, ponieważ wyzwala w mnie niesamowitą energię do działania i pozwala cieszyć się życiem w pełnym zdrowiu fizycznym i psychicznym.

Skip to content