wybory 2024

Kandydaci Okręgu Wyborczego nr 1

Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok

Andrzej Romaniak

Urodziłem się w 1965 roku w Sanoku. Z wykształcenia jestem historykiem. Od 1992 roku do dnia dzisiejszego pracuję w Muzeum Historycznym w Sanoku. W tej chwili pełnię funkcję przewodniczącego Rady Miasta Sanoka. Jestem również wiceprezesem Stowarzyszenia Opieki nad Starymi Cmentarzami w Sanoku oraz przewodniczącym Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Muzeum Historycznym. Jestem szczęśliwie żonaty i mam dwóch wspaniałych synów: Pawła, który ma 15 lat oraz Michała, który ma 12 lat. Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół kultury, sportu i polityki. Od 1976 roku jestem również członkiem Polskiego Związku Wędkarskiego.

Beata Maria Wróbel

Jestem 62-letnią sanoczanką o wykształceniu wyższym technicznym. Ukończyłam studia na Wydziale Inżynierii Sanitarnej i Wodnej Politechniki Krakowskiej. Obecnie pracuję jako starszy inspektor w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa w Starostwie Powiatowym w Sanoku. Dodatkowo, pełniłam funkcję radnej Rady Miasta przez cztery kadencje. Czuje ogromną miłość do mojego miasta, co sprawia, że przyjaciele nazywają mnie lokalną patriotką. W wolnym czasie lubię się zaszyć w książkach, zwłaszcza w powieściach. Dużo przyjemności sprawia mi również praca w ogrodzie.

Piotr Kot

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Przez prawie 30 lat pracuję jako nauczyciel w Zespole Szkół nr 2 w Sanoku, a równocześnie zajmuję się trenowaniem piłki nożnej. Obecnie pełnię funkcję trenera koordynatora w klubie Ekoball Stal Sanok. Moja praca jest dla mnie niezwykle ważna i wykonuję ją z zaangażowaniem i pasją. Jestem również radnym miasta Sanoka w obecnej kadencji. Jako pasjonat różnych dyscyplin sportowych, w wolnym czasie najczęściej jeżdżę na rowerze, uprawiam narciarstwo i gram w tenisa ziemnego. Jestem dumny ze swojego pochodzenia – jestem Sanoczaninem od urodzenia. W życiu prywatnym jestem mężem i ojcem.

Teresa Martuszewska

Zauroczona „Bramą Bieszczad” wraz z rodziną przeniosłam się do tego pięknego miasta ze Śląska w 1997 roku. Od 27 lat prowadzę restaurację na sanockim rynku, w której serwuję dania kuchni regionalnej i karpackiej. Od paru lat pełnię funkcję prezesa Wspólnoty Mieszkaniowej przy Rynku i jestem również członkiem Rady Dzielnicy Zatorze od 2016 roku. Od 2023 roku jestem na emeryturze i mam obecnie więcej czasu, który bardzo chętnie poświęcam na pomaganie ludziom i działalność charytatywną. Poza tym uwielbiam malować oraz spacerować z moim wiernym psem, który jest moim przyjacielem od 10 lat. Interesuję się również ziołolecznictwem, medycyną naturalną, turystyką i historią Polski.

Maria Kurkarewicz

Jestem rodowitą sanoczanką mieszkającą w Dzielnicy Zatorze. Posiadam czwórkę dorosłych dzieci oraz dwie wspaniałe wnuczki. Moją karierę zakończyłam jako emerytowana nauczycielka, a za długotrwałe zaangażowanie i osiągnięcia w dziedzinie pedagogiki, zostałam odznaczona medalem KEN. Mam wiele pasji, największą z nich jest harcerstwo, w którym angażuję się aktywnie od ponad 20 lat. W ostatniej kadencji pełniłam funkcję Komendantki Hufca ZHP Ziemi. Jestem osobą dynamiczną, nie lubiącą stać w miejscu. Stawiam na zdrowy i aktywny tryb życia. Moje ambicje skupiają się na pełnym wykorzystaniu swoich umiejętności i wiedzy dla dobra naszego miasta oraz jego mieszkańców.

Joanna Gosztyła

Jestem głosem młodych ludzi z naszego miasta. Zwyczajnie lubię spędzać czas z ludźmi, chętnie słucham o ich problemach i staram się pomagać, jak tylko mogę. Pasjonuje mnie praca z dziećmi i jestem przekonana, że przekazywanie im wartościowych treści poprzez zabawę jest niezwykle ważne, ponieważ to właśnie one są naszą przyszłością. Uważam, że wspólne działanie wszystkich grup wiekowych oraz wzajemna wymiana doświadczeń jest kluczem do tego, aby każdemu żyło się lepiej w naszym mieście.

Józef Hołotka

Jestem mieszkańcem Sanoka, pochodzę z dzielnicy Dąbrówka i prowadzę mały warsztat samochodowy. Dodatkowo, od 10 lat pełnię funkcję radnego Dzielnicy Dąbrówka. Dążę do pomagania zarówno w naprawie samochodów, jak i rozwiązywaniu problemów mieszkańców mojej dzielnicy. Staram się, aby moja praca jako radnego nie ograniczała się tylko do rozwiązywania problemów lokalnych, ale również do pomagania mieszkańcom w codziennych sprawach. Jeżeli uważasz, że jestem godny Twojego głosu, proszę zagłosuj na mnie.

Daniel Jagniszczak

Mam 39 lat i jestem ojcem 14-letniej Mai. Jestem geodetą i członkiem zarządu firmy Tech – Bud, która wspiera osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. Dodatkowo, nie pobierając wynagrodzenia pełnię funkcję radnego w Radzie Dzielnicy Dąbrówka, gdzie zajmuję się remontem ulic Iwaszkiewicza, Struga i Rataja. Jestem również członkiem wspierającym Związek Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego, a za moją aktywność zostałem odznaczony Brązowym Medalem.

Tomasz Tutak

Mieszkam w Sanoku, w dzielnicy Dąbrówka, od urodzenia. Tutaj ukończyłem szkołę podstawową oraz I LO. Swoją edukację kontynuowałem na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Po zakończeniu studiów postanowiłem wrócić do Sanoka, mojego ulubionego miasta na świecie. Od sześciu lat pracuję na naszej dzielnicy przy ulicy Piastowskiej. Jestem zaznajomiony z mieszkańcami i wiem, czego potrzebujemy na naszej dzielnicy oraz jakie kroki jeszcze należy podjąć. W roli kandydata na lokalne wybory, obiecuję skuteczną reprezentację naszej społeczności. Razem możemy stworzyć lepsze warunki życia dla wszystkich, dlatego liczę na Wasze wsparcie, abyśmy mogli działać wspólnie na rzecz rozwoju naszej społeczności.

Skip to content